Bramki obrotowe wysokie oferowane w Prokontrol idealnie sprawdzą się w celu zagwarantowania bezpieczeństwa w przejściach różnego typu. Ten rodzaj jest często stosowany w kontrolach wejść w miejscach, jakie nie domagają się nadzoru oraz zaangażowania pracowników ochrony. Bramki te mogą być wykonane w wersji pojedynczej lub podwójnej, z dwiema opcjami rotorów 3 – oraz 4 – ramiennych. Nad przejściem znajdują się nowoczesne piktogramy LED RGB, jakie poinformują użytkowników o stanie urządzenia.

Przykłady zastosowań dla konstrukcji jakimi są bramki obrotowe to: kontrolne punkty biletowe, lotniska, porty morskie, przejścia dla upoważnionego personelu, punkty dostępu w obiektach chronionych, punkty kontroli biletów w dowolnych obiektach kulturalnych, w płatnych toaletach a także w obiektach sportowych. Opis każdej z bramek znajduje się na stronie Prokontrol. Klienci, jacy zapoznają się z wszystkimi opisami będą zorientowani, jaki typ spełnia ich oczekiwania pod kątem obiektu przed jakim bramka ma się pojawić. Mechanizm obrotowy w takiej kategorii bramek dyktują skrzydła wykonane ze stali nierdzewnej lub cynkowanej. Rodzaj wykończenia obudowy klienci wybierają spośród różnych gatunków stali. Bramki obrotowe wysokie są uniwersalne i mogą zostać zastosowane w środku obiektów, jak i na zewnątrz.

Ergonomiczny kształt pozwoli na niezakłócony ruch skrzydeł przy zachowaniu niewielkiej powierzchni. Piktogramy nawigacyjne umiejscowione są na dobrze dobranej wysokości, a więc nikt nie ma problemów z ich odczytaniem. Blokada ruchu wstecznego, uniemożliwia przechodzenie w przeciwnym kierunku aniżeli ustawione jest urządzenie zewnętrzne. Funkcjonowanie bramek można modyfikować, ponieważ mają prosty w obsłudze panel sterujący. Przeglądając dokładne parametry od razu zauważa się główne zalety bramek obrotowych wysokich. Są nimi: jakość, estetyka, praktyczność, bezpieczeństwo i maksymalna ergonomia.

Dodaj komentarz