Każda para młoda selekcjonując salę na wyprawienie własnego wesela powinna zwrócić szczególną uwagę na parę elementów. Jednym z nich jest parking dla gości. Nie taktowne by było aby goście sami poszukiwali sobie miejsca parkingowego oraz żeby wypada było z tego powodu długo na nich czekać. Następną sprawą jest to, iż trzeba zwrócić uwagę na to czy dana sala jest wyekwipowana w ogrzewanie oraz klimatyzację. Wszystko jest uzależnione od tego kiedy tak właściwie ma się odbyć wesele.

Jeśli w zimę to z pewnością nie będzie to milo napomykane wesele jeżeli goście będą marzli, a w lato że będą się przesadnie pocili albo byłoby im nad zwyczaj duszno – wypróbuj więcej porad na Udanewesele.pl – portal ślubny. Następną rzeczą na jaką muszą zwrócić szczególną uwagę nowożeńcy jest to czy dana sala ma wskazane miejsce do palenia petów.

W ogóle wiadomo że w salach weselnych nie wolno palić jednak musimy wziąć pod szczególną uwagę to że nie wszyscy z naszych gości nie palą. Sale ślubne starają się spełniać tą potrzebę gości i zazwyczaj maja wyznaczone wyjątkowe miejsce na palarnię. Jednak należałoby o to spytać, żeby się nie okazało, że nasi goście na przysłowiowego dymka musieli wychodzić przed lokal w deszcz.

Kolejną dość istotną rzeczą jest to czy dana sala weselna ma ogród i ewentualny mini plac zabaw dla dzieci. Jeśli będziemy zapraszać tylko gości dorosłych to nie ma to znaczenia, niemniej jednak, jeżeli będzie także niemało dzieci to wypadałoby i im zapewnić rozrywkę. Powinniśmy też ujrzeć czy jest wystarczająco mnóstwo miejsca na tańce, bo nie po to robi się wesele by wszyscy siedzieli pełny wieczór oraz noc tylko po to by się wszyscy prawidłowo bawili. Jeśli to wszystko mamy już ustalone to czas najwyższy zająć się oferowanym jadłospisem.

Sale ślubne ze względu na swoje doświadczenie w takich imprezach mają już ustalone wstępne jadłospisy oraz należałoby w tym temacie polegać na wskazówkach menagera, ponieważ szykuje on to nie pierwszy raz. To teraz już wolno stroić salę oraz zapraszać gości. Jeżeli spełnimy wszelkie podstawowe wymogi to mamy pół sukcesu za sobą reszta zależy już jedynie od naszych gości.

Dodaj komentarz