Konstelacja 2E to nowoczesne osiedle dwupoziomowych apartamentów w pobliżu stolicy Małopolski. Jest to miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w modernistycznych przestrzeniach i prestiżowej okolicy. Mieszkania mają różną powierzchnię. Do każdego z nich przylega własny ogródek, zielony dach oraz jedno albo dwa miejsca parkingowe. To oddziałuje na wygodę. Zielone dachy to uzupełniająca powierzchnia, jaka służy odpoczynkowi.

Osoby poszukujące domu cenią to wyjście. Osiedle prezentuje się stylowo i nic dziwnego, że dużo rodzin z dziećmi chce tu mieszkać. Młodzi rodzice, jacy pracują w Krakowie mogą na jego obrzeżach odnaleźć dom w doskonałym standardzie i nie obawiać się zgiełku miasta.

Warto zaglądać na witrynę, na jakiej zaprezentowany jest mieszkanie zielonki i zobaczyć, jak wysoki standard jest proponowany. Można przeglądać fotografie osiedla oraz apartamentów. Można też od razu rezerwować wytypowane przez siebie lokum. Do wybrania są 4 typy apartamentów, mające powierzchnię użytkową od 64 do 92 metrów kwadratowych. Apartamenty mają oddzielny ogródek, zielony dach oraz jedno lub dwa miejsca do zaparkowania. Pomieszczenia w dwupoziomowych mieszkaniach są zaprojektowane w ten sposób, aby każdy mógł osobiście stworzyć taką przestrzeń, na jakiej mu będzie zależało. Można także skorzystać z możliwości wykończenia mieszkania pod klucz.

Deweloper który współpracuje bowiem z marką IMPERIUM WNĘTRZ. Dodatkowo można skorzystać z oferty FM Kuchnie, obejmującej na równi klasyczne, jak i unowocześnione kuchnie marki NOBILIA i ATLAS KUCHNIE. Jednocześnie można też zamawiać całe wyposażenie AGD do zabudowy oraz armatury kuchennej. O dużym standardzie wykończenia mieszkań na tym osiedlu świadczą: pompa ciepła z opcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi tarasowe, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód a także altany śmietnikowe. Na ulicy umieszczono także oświetlenie.

Dodaj komentarz