Od wielu lat zajmujemy się kompleksową obsługą potrzeb budowniczych oraz remontowych, a też wspieramy urzędy i instytucje publiczne w utrzymaniu porządku na obszarach zielonych – zapewniając swoje pojazdy i kontenery do gospodarowania odpadami. Nie tylko proponujemy wywóz gruzu, jednak wynajmujemy i dzierżawimy również kontenery na gruz i wyjątkowe worki typu Big-Bag.

Wspomagamy lokalne inwestycje, głównie budownicze, swoim ciężkim sprzętem oraz kompetentnymi robotnikami, jacy zawsze we właściwym czasie i zgodnie z zamówieniem, wykonują zlecone prace w zakresie odgruzowania placu budowy czy wywozu odpadów w wyjątkowych kontenerach. Prowadzona przez nas jednostka gospodarcza wielokrotnie realizowała też zadania związane z usuwaniem dzikich wysypisk – zarówno na terenie miasta jak oraz sąsiednich gmin podmiejskich.

Posiadamy nie jedynie doświadczenie we współpracy zarówno w klientami indywidualnymi jak oraz firmowymi, ale mamy kontenery na gruz o wybitnie zróżnicowanej objętości – od 2 m3, przez 5 i 7 ton, aż po największe kontenery o pojemności 15 metrów sześciennych. Możliwy jest w nich nie jedynie wywóz gruzu, lecz też wywóz odpadów poremontowych, wielkogabarytowych mebli lub rozmaitego typu odpadów zielonych (gałęzie, liście, darnina itp.) po pracach ogrodowych – wypróbuj https://skip-recycling.pl/. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, nasi pracobiorcy sprzyjają pełnym wsparciem. Nasza firma ma kolosalne doświadczenie oraz potrzebne wyposażenie, to właśnie dzięki któremu jesteśmy w stanie świadczyć optymalne w rejonie usługi wywozu śmieci.

Proponujemy naszym klientom od wielu lat nie jedynie wywóz gruzu – możemy także dostarczyć umownej wielkości kontener na wskazane nieczystości pod wybrany adres, aby użytkownicy nieruchomości lub firmy remontowo-budownicze mogły na bieżąco gospodarować własnymi odpadami. A to oznacza, że mamy nie tylko kontenery na gruz, jednak też specjalistyczne pojemniki zezwalające na wywóz odpadów biologicznych i zielonych (liście, darnina lub gałęzie), materiałów ozdobnych oraz chemii budowniczej, kolosalnego gabarytu, a też ziemi.

Prowadzona przez nas nieustannie zwiększana flota specjalistycznych pojazdów umożliwia nam nie wyłącznie wywóz gruzu, niemniej jednak wykonanie znacznie bardziej specjalistycznych usług jak choćby opróżnianie szamba i innych nieczystości płynnych. Współpracujemy w okolicach zarówno z klientami prywatnymi, jednostkami jak oraz urzędami. Posiadamy doświadczenie zarówno w obsłudze znaczących inwestycji budowniczych jak i małych imprez okolicznościowych. Wyróżnia nas nie tylko bogata propozycja kontenerów i pojemników na różnorodne odpady, lecz też niezwykle konkurencyjna propozycja cenowa oraz terminowość realizowanych zleceń. To właśnie dzięki dobremu zapleczu technicznemu i gigantycznej kadrze pracowniczej, wszelkie zamówione usługi wykonujemy w terminie oraz rzetelnie.

Dodaj komentarz