Modne oraz użyteczne maseczki dla fanów komiksów japońskich oraz anime można nabywać w punkcie sprzedaży Prezent Simple. Tego typu maseczki z nadrukiem, jakie w sklepie udostępnione są w dziale śmieszne maseczki są jednym z najbardziej rozpoznawalnych składników japońskiej i koreańskiej mody typu streetwear. Akcesoria takie są użyteczne, a dodatkowo głęboko osadzone w kulturze azjatyckiej. Zakładanie maseczek z nadrukami nawiązującymi do tej kultury z jednej strony umożliwi zachować anonimowość, w pewnym sensie odseparować się od tłumów.

Paradoksalnie natomiast, osoby, które noszą te maseczki w jakiś sposób się odróżniają. Taki nietypowy składnik stroju może stać się ciekawym wyróżnikiem modowym. W sklepie Prezent Simple wybór jest bardzo duży: od stonowanych motywów, po oryginalne czarno – białe kontury. Można zakupić najpopularniejsze style t – shirtów: pastel goth, harajuku, emoji, k – pop, j – pop, horror a także yokai. Kupujący mogą kupić zarówno modele typu cosplay oraz modele, jakie można zakładać codziennie, do codziennych stylizacji sportowych. Maski wykonane są z miękkiej mikrofibry, nie przeszkadzającej skórze. Nie wywołają wobec tego na twarzy najmniejszych uczuleń.

Dostępne wzory mają uniwersalny rozmiar, co umożliwi je dostosować do każdego owalu twarzy. Delikatne oraz elastyczne gumki pozwalają bez kłopotu mocować gadżet do twarzy. Maseczki typu cosplay nie zaburzają oddychania, dlatego można je nosić o każdej porze roku. Trzeba natomiast liczyć się z tym, że nie spełnią roli osłonowej. To interesujący podarunek, zarówno dla starszych, jak i młodszych fanów japońskiej popkultury. Ponadto, dla wielbicieli japońskich odniesień punkt sprzedaży Prezent Simple oferuje również koszulki z japońskimi hasłami a także gadżety kawaii. Warto wiedzieć, czym wyróżniają się takie elementy, żeby wybrać dla siebie odpowiedni.

Dodaj komentarz