Grupa Wiss wśród licznych usług świadczy także takie związane z gięciem blachy. Profesjonalne usługi w zakresie gięcia blach dowolnego rozmiaru są wykonywane precyzyjnie oraz o czasie, z uwagi na to, że przedsiębiorstwo posiada nowoczesny park maszynowy. Z tego względu opłaca się nawiązać współpracę z Wiss, telefonując albo wysyłając formularz zgłoszenia za pomocą witryny www. Usługa taka jak gięcie blachy bielsko zrobiona jest przy wykorzystaniu innowacyjnych hydraulicznych pasów krawędziowych, sterowanych numerycznie. Ich całkowity nacisk wynosi 220 ton. Naciski te umożliwiają zgiąć blachy do dziesięciu mm grubości a także 3 metrów szerokości.

Kwalifikacje inżynierów Wiss i dysponowanie innowacyjnym sprzętem umożliwiają gięcie blach o bardzo różnych kształtach. Najwyższa jakość oraz precyzja gięcia zagwarantowana jest na równi przy wykonywaniu zleceń wielkoseryjnych, mniejszych, jak i prototypów. Gięcie części następuje z dokładnością do 0,1 milimetra, ze stuprocentową powtarzalnością. Kąty można natomiast korygować przez dogięcie. Na stronie Wiss można sprawdzić dotychczasowe realizacje oraz przekonać się, że w zakresie gięcia blach Wiss pozostaje bezkonkurencyjny.

Prasy krawędziowe wykonują wszystkie zadania sprawnie, a obsługują je wykwalifikowani technicy. Spora gama zastosowanych akcesoriów dodatkowych umożliwi wszechstronne wykorzystania i elastyczne zastosowania. Nie ma znaczenia długość, grubość, wytrzymałość, albo twardość blachy, gdyż operatorzy użyją do prac bezdotykowych systemów pomiaru kątów. Zrealizowana w Wiss obróbka plastyczna metali jest szybka, staranna oraz zapewnia imponującą powtarzalność. Jest to nie tylko produktywne, ale również ekonomiczne. Użyta przez specjalistów technologia ma wyjątkowe znaczenie w przypadku zaplanowania powtarzalności kompletnego procesu, podczas gdy chce uzyskać się dużą serię jednolitychelementów przy niskim koszcie jednostkowym. Uniwersalna metoda stosowana jest na cieńszych, jak i na grubszych blachach.

Dodaj komentarz