Allinside to spore ułatwienie robienia zakupów na AliExpress. Jest to serwis stworzony w głównej mierze dla osób, które mają chęć skorzystać z AliExpress, natomiast serwis taki nie jest dla nich czytelny lub mają kłopoty z jego obsługiwaniem. Polska forma AliExpress doceniana jest za przejrzysty koncept witryny, w przeciwieństwie do oryginalnego odpowiednika. Nie jest dziwne, że wielu pochodzących z Polski kupujących przechodzi na Allinside.pl, gdzie wszystko jest przełożone na język polski, czytelne i umożliwia znacznie szybsze dokonanie transakcji.

Można tutaj bez problemu szukać produktów i nie obawiać się, że w polskiej wersji doliczona zostanie dodatkowa opłata. Na Allinside.pl wystarczy wpisać w wyszukiwarce gadżet, jaki zamierza się zakupić. Co znaczące, można to robić w języku polskim, jak i po angielsku. Można wpisać frazy o różnej długości, bo serwis może zapamiętać takie w większej mierze rozbudowane. Wyniki w wyszukiwarce można filtrować, na przykład pod względem zasięgu cen. Kwoty podane są w dolarach, w walutach obowiązujących na AliExpress, ale też można też błyskawicznie sprawdzać kwoty w polskich złotówkach. O ile jakikolwiek towar zaciekawi kogoś w większej mierze, w takiej sytuacji klika w przycisk „Sprawdź”.

Zostanie się przeniesionym w parę sekund do witryny danego przedmiotu, już w portalu AliExpress. Jeszcze przed kupnem produktu warto skorzystać z opcji, jaką jest zidentyfikowanie wiarygodnych sprzedających w AliExpress. W tym celu warto na Allinside zobaczyć odnośniki: „Reputacja”, „Opinie kupujących” a także „Ilość transakcji”. Opłaca się także zaznajomić się z czasem dostarczenia oraz opłatami za poszczególne przesyłki, by nie ponieść sporych kosztów. Tak pomocne rady powodują, że Allinside to ogromne ułatwienie dokonywania zakupów w chińskim serwisie sprzedażowym. Jeśli internauta zaczyna przygodę z serwisem, to za pośrednictwem zaprezentowanego portalu może to robić bez trudu.

Dodaj komentarz