Leczenie kanałowe z wykorzystaniem mikroskopu oferowane jest w gabinecie stomatologicznym Witadent. Doświadczeni dentyści wykorzystują do pracy nowoczesnych mikroskopów, pozwalających sprawdzić nawet najwęższe kanały na całej ich długości. Dokładność pozwoli odnaleźć ujścia dostępnych kanałów oraz przekłada się na efektywne leczenie.

Jednocześnie, ryzyko wystąpienia powikłań minimalizuje się. Na początku leczenia wykonywane jest precyzyjne diagnozowanie, dzięki czemu dentysta umie znaleźć zmiany w twardych oraz w miękkich tkankach zęba. Kanały wypełniane są ciekłą guataperką, a więc żywicą wykazującą właściwości antyseptyczne. Często na kanałówka wrocław przychodzą klienci, u których pierwsze leczenie kanałowe nie przyniosło efektów. Wtedy niezbędne jest reendo.

Tego typu leczenie specjalistyczne podejmowane jest gdy: dochodzi do infekcji bakteryjnej, nie znaleziono wszystkich kanałów, doszło do perforacji korzenia albo komory zęba. Podczas zabiegu pod znieczuleniem usuwane są wypełnienia, które były wykorzystywane przy wcześniejszym leczeniu. Ekspert odnajduje przyczynę stanu zapalnego i w efekcie może uratować ząb. Wyczyszczony ząb jest wypełniony odpowiednim materiałem. Leczenie kanałowe proponowane w Witadent zawsze jest wyceniane indywidualnie. Cena uzależniona jest od liczby kanałów i stanu uzębienia chorego. Każde leczenie z zakresu endodoncji jest bezpośrednio dopasowane do pacjentki.

Pośród elementów leczenia umieszczono: zrobienie zdjęcia panoramicznego, założenie opatrunku dokanałowego leczniczego, leczenie endodontyczne właściwe, leczenie ponowne endodontyczne, usunięcie złamanego wkładu lub usuwanie z kanału zęba wkładu koronowo – korzeniowego. Leczenie odbywa się przy pomocy nowocześnie zaprojektowanego mikroskopu, wpływającego na sporą dokładność. Endodoncją zajmują się wykwalifikowani eksperci, którzy stale się dokształcają. Z tego powodu za każdym razem stosują nowoczesne metody.

Dodaj komentarz