Imperium Szkoleniowe to wyspecjalizowana marka oferująca szkolenia w stolicy, w Krakowie jak i szkolenia w formie zdalnej. Distance learning jest coraz popularniejszy, wobec czego i konkretna firma jest doceniana. Do najpopularniejszych kursów wliczają się: MS Teams, MS Excel, a także MS Project. Na witrynie www firmy https://imperiumszkoleniowe.pl/czym-jest-power-pivot-i-do-czego-sluzy/ można zapoznać się z dokładnym opisem poszczególnych kursów, zobaczyć jaka jest ich cena oraz ile czasu należy na nie poświęcić. Osoby korzystające z propozycji marki szkoleniowej osobiście podejmują decyzję o tym, czy zdecydują się na naukę na poziomie początkującym, bądź też może na poziomie zaawansowanym. Jeżeli zainteresowany zdecyduje się na kupno szkolenia w formie zdalnej to otrzymuje dostępność do lekcji z kluczowymi wiadomościami w temacie działania konkretnych programów, dostęp do ekranów interaktywnych oraz do czytelnych filmików instruktażowych.

Szkolenia distance learning dostępne są całodobowo, a więc informacje można zdobywać o każdej porze dnia oraz z każdego miasta. Zakres nauki jest wszechstronny, abstrahując od tego, czy kursant podlega nauce zdalnej, bądź pod okiem trenera. Jedno nabyte szkolenie da się odtwarzać tak często, jak jest to potrzebne. Dodatkowo, kiedy uczeń zapomniał czegokolwiek ze szkolenia w trybie stacjonarnym, to w formie zdalnym może poszerzyć własną wiedzę z potrzebnego zbioru danych.

Do tej pory Imperium Szkoleniowe wykonało aż pięć tysięcy szkoleń w całej Polsce. Jest to ponad pięćdziesiąt pięć tysięcy godzin szkoleń. W celu pozyskania informacji w temacie dostępnych szkoleń należy kontaktować się z przedstawicielem firmy. Da się to zrobić telefonicznie lub za pośrednictwem formularza na stronie www. Firmy, które do tej pory decydowały się na kursy a także kursanci prywatni chwalą kwalifikacje szkoleniowców uczących w Imperium Szkoleniowym a także to, że priorytetowe treści przyswajane na szkoleniach są systematycznie aktualizowane. To spory atut, motywujący do uczestniczenia.

Dodaj komentarz