Możliwość doboru wielu środków promocyjnych w drukarni MAAG 24 powoduje, że wielu klientów dokładnie w tym miejscu decyduje się realizować własne usługi. Zleceniodawcy mogą wybierać druk wizytówek i sporo pozostałych. Co znaczące, zrealizowane są w takim miejscu też zamówienia niestandardowe.

Kompletna oferta zawiera: prace graficzne, naklejki foliowe, plakaty, roll – up, banery, fototapety, druk wielkoformatowy, wizytówki, ulotki pojedyncze i ulotki składane, katalogi, notesy, biuwary i planery, koperty i druki samokopiujące. Na witrynie www można zobaczyć wszystkie realizacje tej drukarni i nabrać przekonania, że opłaca się w tym miejscu przekazać własne zamówienie. Specjaliści przyjmą projekt do realizacji, początkowo nabierając przekonania, że jest on odpowiedni pod kątem wymagań druku.

Sprawdzane będą formaty grafik, teksty i wiele innych parametrów. Jeśli okaże się, że projekt może być wydrukowany, to zamówienie będzie realizowane. Poza tym, można również u specjalistów zlecać zrealizowanie całego konceptu. Poza wykonaniem elementów typowo związanych z wydrukiem, może też być zrealizowany cały projekt: grafiki, teksty albo obrazy. Ma to miejsce po wcześniejszej konsultacji z ekspertami.

Drukarze mają bazową wiedzę, jak i ciągle kierują się newsami w branży. Mogą realizować nawet wyjątkowo nietypowe zamówienia. Obeznanie w zarówno poligrafii i reklamie pozwala otrzymać perfekcyjne wyniki. Zamówienia realizowane w krótkim czasie pozwolą zleceniodawcom błyskawicznie zaczynać działania w celach promocyjnych.

Nie ma znaczenia, czy komuś zależy na tym, żeby wizytówki, naklejki albo inne wyroby miały wygląd tradycyjny lub modernistyczny. Główne zalety, wpływające na to, że miejsce te cieszy się uznaniem to: ekspresowa przesyłka, wsparcie i rzeczowe doradztwo, użycie innowacyjnych metod, miła obsługa, a także opcja wyboru w wielu wyrobach. Każdy produkt jest precyzyjnie opisany oraz można zaznajomić się z dotychczasowymi projektami.

Dodaj komentarz