Millenium Hall to największe w województwie podkarpackim Centrum Kulturalno – Handlowe. Nowoczesna architektura oraz bogata oferta powodują, że jest to godna uwagi galeria w Rzeszowie, dla mieszkańców, jak i dla przyjezdnych. Jest tu więcej niż 250 salonów modnych marek. Można tutaj odkryć najnowsze kulinarne horyzonty, ponieważ do wyboru jest dużo restauracji oraz kawiarni. To miejsce idealne nie tylko na zakupy, lecz też na spotkania ze znajomymi oraz spotkania biznesowe.

Ogromnym atutem, rekomendowanym przez kupujących jest to, że Millenium Hall proponuje karty podarunkowe. To doskonały upominek dla bliskiej osoby lub opcja nagrody dla zasłużonych pracowników. W takiej kategorii podana firma jest również liderem. To doskonałe wyjście, zwłaszcza że z karty można skorzystać w dostępnych punktach handlowo – usługowych na terenie obiektu. Osoby, które nad wyraz lubią styl miejskiego życia bez wątpienia cenią to, że w Millenium Hall w czasie wiosny i lata na skwerze rozkładają się ogródki letnie i pojawia multimedialna fontanna.

W porze zimowej natomiast funkcjonuje tutaj lodowisko. Przygotowywane są na obszarze placu przed Millenium Hall wydarzenia, pokazy modowe oraz koncerty. W następnej kolejności, atrakcyjność obiektu przejawia się też w tym, że sztuka i kultura są tutaj dostępne dla wszystkich. W środku znajdują się dzieła licznych znanych artystów, polskich i zagranicznych. DagArt Galerie to jedyna w Polsce galeria sztuki współczesnej, w jakiej odnaleźć można dzieła artystów z całego świata. Na terenie obiektu znajduje się także LUKR.

Jest to nowoczesny, dwupoziomowy klub, w jakim regularnie trwają koncerty polskich piosenkarek. Osoby które odwiedzają Millenium Hall mogą też wybrać się do Multikina. Na kinomanów czeka tutaj 9 sal kinowych, obejmujących 1557 miejsc. To jedyny w Polsce multipleks z cyfrowymi projektorami. Dla osób przyjeżdżąjących do Rzeszowa udostępniony jest także hotel Hilton Garden Inn. Szeroka baza hotelowa pozwala na komfortowy wypoczynek.

Dodaj komentarz