Opcja zamawiania strony www w agencji TwojeLogo to propozycja, z jakiej robi użytek wiele zleceniodawców. Mają świadomość oni, że o ile decydują się na taką usługę, dostaną stronę perfekcyjną pod względem technicznym, a także oryginalną. Z pewnością w takim razie wyróżnią się w porównaniu z konkurencją, co aktualnie ma spore znaczenie.

Klienci zdecydowani na zamówienie strony www w pakiecie dostają: szablon graficzny do wybrania, wybór kolorystyki i czcionek, stronę responsywną. W cenie zleceniodawcy otrzymują także pięć podstron, a domenę w trakcie pierwszego roku mają za darmo. Edytowanie witryny ułatwi spersonalizowany system CMS. Dla klientów dostępne również jest bez przerwy wsparcie techniczne. Zamawiać można stronę w wersji uogólnionej albo sklep www.

Abstrahując od rodzaju strony, będzie ona doskonale zoptymalizowana pod wyszukiwarki. Jej ładowanie będzie szybkie. Projekt witryny nastawiony jest na wrażenia użytkowników, wobec czego strona będzie jeszcze lepiej odbierana. Zleceniodawcy mogą w dowolny sposób zmodyfikować treści, co także jest znaczące. Jeśli pojawią się takie oczekiwania, eksperci przygotują także profil w mediach społecznościowych. Doświadczeni programiści oraz graficy zatroszczą się o stronę kompleksowo.

Firmie można też zlecać zamów logo i mieć pewność, że będzie prezentowało się ono świetnie i będzie świetną wizytówką. TwojeLogo pomoże każdej firmie utworzyć harmonijny profil. Usługa zrealizowana jest w zakresie pakietów. Są one scharakteryzowane na stronie. To pakiety: Silver, Premium i Gold. Eksperci z firmy polecają pakiet Silver dla przedsiębiorstw, które zaczynają prowadzić działalność. Pakiet Premium to pakiet dla klientów wymagających.

Z kolei, pakiet Gold jest często wybierany. W skład pakietu Silver wchodzą: 3 indywidualne projekty logo, gwarancja wysokiej jakości usług, wykonanie w 3 doby, kompletna wizualizacja trójwymiarowa, wykonanie wektorowego logo wraz ze znakiem wodnym oraz projekt wizytówki. Pakiet Premium to sześć indywidualnych projektów, a Pakiet Gold to pięć projektów.

Dodaj komentarz