Wieloaspektowe wsparcie dla frankowiczów w Warszawie realizuje kancelaria adwokat Urszuli Rajkowskiej. Oznacza to, że po wysłaniu kwestionariusza będzie sprawdzona dla klientów umowa kredytu. Jest to bezpłatna analiza, dająca szansę oceniać, czy bank nie zamieścił niedozwolonych zapisów. Adwokaci zajmują się wszystkim, czyli nie ma potrzeby się bać, że nie zna się prawa lub specjalistycznego słownictwa.

Kancelaria bierze odpowiedzialność za prowadzenie sprawy i jej rezultat. Unieważnienie kredytu frankowego ma miejsce również wówczas, gdy ktoś spłacił kredyt do dziesięciu lat, bo spłata nie jest równoznaczna z anulowaniem niedozwolonych klauzul. Adwokaci kierują również własną ofertę do właścicieli firm i osób, które zamierzają zawrzeć ugodę z bankiem. Kiedy ktoś otrzyma chociażby propozycję ugody od banku, to dobrze będzie by skonsultował ją z mediatorami z podanego biura. Odfrankowienie to usunięcie z umowy kredytu klauzul indeksacyjnych, co jest powiązane ze zwrotem nadpłaconych rat i zminimalizowaniem wysokości rat w przyszłości.

Jeśli sprawa zostaje rozwiązywana w sądzie, to należy mieć na uwadze to, że może potrwać około trzech lat. Na odbywających się rozprawach w takim czasie kredytobiorcę reprezentuje zaangażowany adwokat. Zespół zajmujący się frankowiczami wdraża pro konsumenckie nastawienie do kosztów procesu, co powoduje, że wygranym sprawy jest kredytobiorca. Celem rozpoczynania procesu unieważniania kredytu we frankach należy skontaktować się z adwokatem przez kwestionariusz. Indywidualne ukierunkowanie do klienta i jego umowy z bankiem daje pewność uzyskania dobrych efektów.

Doświadczenie adwokatów w tematyce kredytów frankowych i wiedza z dziedziny ekonomii pozwoli stworzyć elastyczny i skuteczny pozew. Poziom zaangażowania w sprawy klientów, efektywna obsługa i zminimalizowanie kosztów procesu wraz z określoną kwotą jaka obowiązuje za prowadzenie sprawy to zalety, powodujące, że wiele osób chce skorzystać z usług właśnie w tym biurze.

Dodaj komentarz