Innowacyjnie zaprojektowane elektrobębny przeznaczone do wykonywania zadań lekkich proponuje sprzedawca Hard – met. Jest to sprzedawca licznych sprawdzonych producentów, wobec czego można spodziewać się, że propozycja z tego obszaru będzie perfekcyjnie przygotowana.

Przedstawione pod linkiem elektrobęben hard-met.pl wyznaczone są do transportowania lżejszych a także często zapakowanych już produktów. Często działają one na taśmach przenośnikowych. Ich zwarta powłoka sprawia, że części takie nad wyraz dobrze sprawdzają się w transporcie takich materiałów, jakie wymagają zachowania czystości. Wskazane elektrobębny można wobec tego wykorzystać w licznych dyscyplinach przemysłowych. Jako wydajny element taśm przenośnikowych mogą osiągać nawet 98% sprawnego działania. Jest to efektem projektu elektrobębnów, gwarantujących niższe straty powiązane z tarciem. Elektrobębny mają stopień ochrony IP66 i IP67, co pokazuje iż będą uodpornione na wpływ czynników takich jak: woda, pył, chemikalia, oleje, smary, czy tłuszcze. Ze względu na to, że zaproponowane elektrobębny są zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii, nie zajmą zbyt dużo miejsca.

Z tego powodu, jeśli ktokolwiek na hali nie dysponuje zbyt dużą przestrzenią, to zaprezentowane podzespoły okażą się dla niego doskonałym wyjściem. Jedynym elementem, jaki będzie wystawać poza obudowę jest albowiem puszka elektryczna lub przewód. Szczelna budowa elektrobębnów sprzedawanych w Hard – met eliminuje też konieczność dokupienia dodatkowych części. Elektrobębny można myć pod ciśnieniem i nie obawiać ich zniszczenia. Bardzo dobrze nadają się do przemysłu spożywczego, ze względu na wykonanie ze stali nierdzewnej albo kwasoodpornej. Zleceniodawca w czasie składania zamówienia może personalizować rodzaj pokrycia elektrobębna, żeby mieć pewność, że nie ulegnie zniszczeniu on w tych okolicznościach, w jakich będzie używany. Zależnie od potrzeb, jak i budżetu, elektrobębny mogą zostać zrobione z przekładniami polimerowymi, aluminiowymi albo stalowymi. Katalogi produktów dostępne są na witrynie dystrybutora.

Dodaj komentarz