Spory asortyment w sklepie medycznym Twoja – Apteczka obejmuje produkty przeznaczone dla ratowników medycznych. Aczkolwiek, zakupy w sklepie mogą również robić klienci indywidualni. Dlatego w ofercie znajdują się plecak ratowniczy z wyposażeniem, by każdy miał wybór. Obsługa klienta zawsze udzieli odpowiedzi co do tego, co należy wytypować. Budowa sklepu jest przejrzysta, a więc zakupy robi się sprawniej.

Asortyment obejmuje towary stworzone do uratowania życia i zdrowia. Podkategorie z produktami to: apteczki, sprzęt do szkół, fantomy, butle z tlenem, ciśnieniomierze, defibrylatory, fizjoterapia, igły do portów, inhalatory, kasetki do lekarstw, kosmetyki, kołnierze ratunkowe, książki medyczne, maski przeciwsmogowe, maski z aktywnym węglem, opatrunki, ubrania medyczne, pierwsza pomoc, specyfiki przeciw komarom i kleszczom, asortyment ratowniczy, sprzęt do masowania, sprzęt medyczny, sprzęt ratowniczy, sprzęt treningowy oraz rehabilitacyjny, stomatologia, szyny Kramera oraz szyny palcowe, szyny unieruchamiające, torby medyczne, komplety reanimacyjne.

Sporo z wyrobów można zakupić w promocjach. Warto będzie zwrócić uwagę na najchętniej wybierane produkty. Można tutaj zaopatrzyć się kompleksowo. Klienci chętnie tu wracają, ponieważ katalog produktów powiększa się. Towary certyfikowane to w głównej mierze apteczki prywatne, do ośrodków edukacji lub zakładów pracy. Aczkolwiek można znaleźć tutaj także fantomy z jakich korzysta się na szkoleniach.

Można też wyszukać wyroby do udzielania pierwszej pomocy. W miejscu takim można zaopatrzyć się dodatkowo w produkty sezonowe, między innymi przeciwkleszczowe. Sporo wśród produktów jest koniecznych w ratownictwie medycznym, w szpitalach oraz w ośrodkach zdrowia. Są także udostępnione dla ośrodków sportowych, czyli tam gdzie jest niebezpieczeństwo powstania urazów. Znaczy to, że punkt sprzedaży taki jest w stanie zaopatrzyć wiele podmiotów.

Dodaj komentarz