Z wiekiem wiele aspektów ciała zaczyna się zmieniać. Twoje oczy – od powieki przez łuk brwiowy po rzęsy – nie różnią się. Twoje rzęsy starzeją się razem z Tobą. Tracą pigment, stają się cieńsze i ostatecznie krótsze.Istnieje wiele opcji, takich jak przedłużanie rzęs lub sztuczne rzęsy, ale czasami tylko pogarszają one wypadanie rzęs. Mamy 5 wskazówek, dzięki którym Twoje rzęsy będą bujne, długie i PRAWDZIWE nawet po 50 latach. Zobacz więcej szczegółów na stronie internetowej https://www.veronique.pl/czy-odzywka-do-rzes-to-niezbedny-wydatek/

1. DELIKATNIE USUŃ MAKIJAŻ

Jednym ze sposobów na pogorszenie utraty rzęs jest użycie niewłaściwego środka do demakijażu lub zbyt mocne nałożenie makijażu na rzęsy. Od produktów takich jak gumki do makijażu, przez stare dobre waciki po płynny płyn do demakijażu, delikatne metody pomogą Ci zachować naturalne rzęsy.

Uważaj, aby nie zasłaniać oczu podczas demakijażu. Nie szoruj też w tę i z powrotem wzdłuż rzęs. Zamiast tego opuść brwi i delikatnie osusz rzęsy. Może to potrwać trochę dłużej, ale rzęsy Ci podziękują

2. ODŻYWKA DO RZĘS

Preferowanym sposobem, aby pomóc Twoim naturalnym rzęsom rosnąć po 50 roku życia, jest dbanie o swoje naturalne rzęsy za pomocą serum wzrostu. Istnieje wiele technik wzrostu reklamowanych w całym Internecie, ale wiele z nich obejmuje chemikalia lub składniki, których możesz nie chcieć w pobliżu oczu.

Elenoa Cosmetics HiLashes Eyelash Serum to całkowicie wegański produkt, który jest łagodny dla oczu i sprawdzony w działaniu.Serum wykorzystuje silne peptydy i składniki roślinne, które odżywiają, pielęgnują i wydłużają rzęsy. HiLashes jest dla każdego, ale szczególnie dobrze sprawdza się u osób po 50. roku życia.

3. TRZYMAĆ OCZU NA ZALOTKĘ DO RZĘS

Nie mówimy, że nie należy używać zalotki. Zalotki mogą nadać całemu oku lifting, który rozświetli twarz. Jednak niektóre metody używania zalotki mogą przyczynić się do przerzedzania rzęs.Możesz zachować zalotkę, ale upewnij się, że używasz jej w odpowiedniej kolejności podczas nakładania makijażu. Nie podkręcaj rzęs po nałożeniu tuszu do rzęs. To tylko zwiększy prawdopodobieństwo, że stracisz część swoich rzęs.

4. PRAWIDŁOWO UŻYWAJ MASKARY

A skoro już mowa o tuszu do rzęs, to prawidłowe nałożenie tuszu do rzęs pomoże zachować naturalne rzęsy długie i piękne bez ich wypadania. Podczas nakładania tuszu do rzęs nie nakładaj warstwy po warstwie. Zamiast tego wypróbuj bazę do rzęs, która nada maskarze trochę przyczepności i wydłuży rzęsy.Innym sposobem na wykarmienie rzęs tuszem do rzęs jest unikanie nakładania grubych warstw na ich podstawę. Im grubszy i bliżej oka tusz do rzęs, tym większy ciężar obciąża część rzęs, która go łączy.

5. PIELĘGNACJA TWARZY TO PIELĘGNACJA RZĘS

Najlepszym sposobem na utrzymanie mocnych rzęs jest pielęgnacja całej twarzy. Mycie naturalnymi środkami czyszczącymi, suszenie twarzy i codzienne nawilżanie pomoże zachować zdrowie każdej części twarzy. Nakładanie maseczki na twarz na noc nie tylko sprawi, że Twoja skóra będzie jędrna w miarę starzenia się, ale może również korzystnie wpłynąć na zdrowie oczu. Zdrowie oczu prowadzi do zdrowia rzęs.

KOBIETY WSZĘDZIE KOCHAJĄ HILASHES

Odżywka do rzęs HiLashes jest dla każdego! Specjalnie dla naszych pięknych matek! W Elenoa Cosmetics jesteśmy zaangażowani w dostarczanie bardziej naturalnych alternatyw na rynek kosmetyczny. Wierzymy, że kobiety nie muszą szczypać, puchnąć ani szczypać, aby czuć się pięknie. Jesteś po prostu piękna.

Właściwy kolor rzęs

Czarny tusz do rzęs to klasyka i pasuje do każdej dziewczyny! Tusz do rzęs w kolorze brązowym świetnie nadaje się do naturalnego wyglądu: jest ciemny i matowy, ale nie wygląda tak ostro jak czarny! Uważaj na niebieski, zielony i fioletowy: jeśli tusze do rzęs są ciemne, możesz użyć ich do stworzenia bardzo subtelnych akcentów kolorystycznych – lepiej używać tuszu do rzęs w jasnych kolorach, aby uzyskać festiwalowy wygląd.

Możesz również nadać swoim rzęsom trwały kolor, zabarwiając je. Najlepiej zrobić to u kosmetyczki lub stylistki rzęs. Tam kolor miesza się z nadtlenkiem wodoru, nakłada na rzęsy i ponownie usuwa po około 10 minutach. Następnie przez 3-4 tygodnie będziesz miała przyciemniane rzęsy. To idealne rozwiązanie, szczególnie dla dziewczyn, które mają bardzo jasne rzęsy! Poszczególne rzęsy w końcu stają się naprawdę widoczne. Następnie możesz dodać objętości i rozmachu za pomocą tuszu do rzęs.

Dodaj komentarz